(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Inowroclaw - Wola Krzysztoporska 3 x 33 palety (Nr 1588337)

Inowroclaw - Wola Krzysztoporska  3 x 33 palety

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 225.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

18 sty 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Kamienna

19 sty 2017


Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Warto przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka głównych punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku towaru. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, trzeba by sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.