(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-02 20:00

irlandia

(Nr 2251863)
irlandia

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1990.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Wągrowiec, 62-100, Polska

Od 5 sty 2018 do 14 sty 2018

Adres i termin dostawy

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny