(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-27 03:30

Isuzu trooper (Nr 2636368)

Isuzu trooper

Marka i model:

Isuzu Trooper

Waga w kg (łączna):

2155.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1032.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się często, jak kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Należy pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Murnau am Staffelsee, 82418, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Busko-Zdrój, 28-100, Polska

Termin elastyczny