(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 12:59

Isuzu troper

(Nr 1919653)
Isuzu troper

Marka i model:

isuzu troper

Waga w kg:

2000.00

Dystans: 1528.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się nierzadko, jak nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania

Od 26 lip 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kutno, Polska

Termin elastyczny