(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 12:59

Isuzu troper

(Nr 1919653)
Isuzu troper

Marka i model:

isuzu troper

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 1528.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, iż faktyczna masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wimbledon, Wielka Brytania

Od 26 lip 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kutno, Polska

Termin elastyczny