(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 15:10

Isuzu troper

(Nr 2015120)
Isuzu troper

Marka i model:

isuzu troper

Waga w kg:

2000.00

Dystans: 1537.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się pamiętać także, właściwa masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania

Od 7 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kutno, Polska

Termin elastyczny