(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

It is a canteen van, preparing food, height: 2,20m, leghth: 3,30m, width: 1,30m, weight: 1050 kg. (Nr 4705808)

Długość [m]:

3.30

Szerokość [m]:

1.30

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

1050

Dystans: 3182.00 km

Adres i termin nadania

Grecja, Grecja, Ateny

16 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Greater London, London Colney

22 wrz 2019


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Do przewożenia tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu: rozmiar, waga, długość trasy jak i deklarację, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno przymocować, żeby w czasie transportu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu tańszego transportu, można zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam propozycję.