(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-02 13:27

Iveco Daily 29l13V

(Nr 2250909)
Iveco Daily 29l13V

Marka i model:

Iveco Daily 29l13V

Waga w kg (łączna):

1980.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1763.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Peel en Maas, 5995, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ponferrada, Hiszpania

Termin elastyczny