(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 14:57

Iveco Daily 50C18 (Nr 2750144)

Iveco Daily 50C18

Marka i model:

Iveco Daily 50C18 Autobus 3 sztuki

Waga w kg (łączna):

3750.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2219.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się często, kiedy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Trondheim, 7092, Norwegia

30 cze 2018

Adres i termin dostawy

Ossala, 28-221, Polska

Termin elastyczny