Samochody Dodano: 2018-07-19 11:14

Iveco Daily Blaszak Maxi

(Nr 2985468)
Iveco Daily Blaszak Maxi

Marka i model:

Iveco Daily Blaszak Maxi

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

750

Ilość sztuk:

1

Dystans: 181.00 km

Informacje dodatkowe:

DANE Z BRIEFU : Szerokosc : 1996 , Dlugosc pojazdu : 7012 , Waga : 2500 kg .

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jak nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada nie zapominać także, że rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Akwizgran, 52064, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Werl, Niemcy

Termin elastyczny