(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2017-05-15 20:58

iveko dajli

(Nr 1792284)

Dystans: 512.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1260 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-05-2017, 08:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-17 do 2017-05-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1260 zł

Wiadomości: (3)

Marex73
17-05-2017, 08:47
witam przed akceptacjom prosze o podanie rostawu od przedniego zdezaka do tylnej osi pozdrawiam
pajchrowski
17-05-2017, 10:17
Wymiar od zderzaka do tylnej osi 5,1 m , ale samochód jest uszkodzony w przód i wymiar sie zmniejszy. dodałem zdjęcie auta.
Marex73
17-05-2017, 10:52
Ok mam lawetę 6m długa mogę zabrać
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Tarnów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stęszew, Polska

Termin elastyczny