(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2017-05-15 20:58

iveko dajli

(Nr 1792284)

Dystans: 512.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1260 zł

ID firmy: 174072
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-05-2017, 08:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-17 do 2017-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1260 zł

Wiadomości: (3)

Marek D. (Przewoźnik)
17-05-2017, 08:47
witam przed akceptacjom prosze o podanie rostawu od przedniego zdezaka do tylnej osi pozdrawiam
Marek P. (Zleceniodawca)
17-05-2017, 10:17
Wymiar od zderzaka do tylnej osi 5,1 m , ale samochód jest uszkodzony w przód i wymiar sie zmniejszy. dodałem zdjęcie auta.
Marek D. (Przewoźnik)
17-05-2017, 10:52
Ok mam lawetę 6m długa mogę zabrać
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jak kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Powinno się pamiętać również, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Tarnów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stęszew, Polska

Termin elastyczny