(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-30 13:51

jabłko tylko chłodnia waga towaru brutto 22700kg

(Nr 2646808)
jabłko tylko chłodnia waga towaru brutto 22700kg

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

22.70

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Boxy drewniane

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 878.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka głównych rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku towaru. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, trzeba by uściślić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, dodatkowo w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Błędów, 05-620, Polska

4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Jork, Niemcy

7 maj 2018