(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-23 09:04

jabłko tylko chłodnia waga towaru brutto 22700kg (Nr 2998812)

jabłko tylko chłodnia waga towaru brutto 22700kg

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

22750.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

skrzynie

Budżet zlecenia [zł]:

4620

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1343.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę newralgicznych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Bronisławów

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Flamandzki, Dentergem

27 lip 2018