(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-08-28 17:44

jacht motorowy

(Nr 1992329)
jacht motorowy

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

300.00

Dystans: 1393.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Aby dostać najlepszą wycenę za transport jachtu, trzeba podać wielkość oraz ciężar łodzi. Takie dane można zdobyć od wytwórcy – warto jednak samodzielnie sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość jachtu wymierza się od końca dziobu do środka rufy, natomiast wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, za to szerokość wymierza się w najszerszym miejscu łodzi. Zorientowanie się w wymiarach żaglówki ułatwi przewoźnikom dopasować odpowiednią naczepę i spełnić obowiązujące zalecenia narzucone przepisami drogowymi.

    W przypadku, jeżeli całkowity ciężar przekroczy 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL, oznacza to, że zobowiązuje się on posiadać urządzenie viaBox, którego zadaniem jest łączenie się z odbiornikami umieszczonymi na bramownicach. Ciężar żaglówki wraz z transportującym go samochodem przypuszczalnie przewyższy wagę 3,5 tony – dlatego informacja o dokładnej wadze jachtu jest bardzo ważna dla firmy transportowej. Żaglówka powinna być ważona w takim samym stanie, w jakim jest przewożona (przykładowo z wyposażeniem, z ekwipunkiem). Przed transportem łodzi żaglowej, warto wyciągnąć wszystkie niepotrzebne rzeczy i zostawić wyłącznie te, którekonieczne na łodzi. Wszelkie przedmioty, jakie pozostały na żaglówce powinny zostać zabezpieczone i unieruchomione. Żagle jachtu powinny zostać zdjęte i zwinięte, przyrządy elektryczne wyłączone, a kable i przewody osłonięte.


Cena transportu łodzi żaglowej
    Ceny transportu jachtu uzależnioneprzede wszystkim od wielkości i ciężaru jachtu, jak również od długości trasy między załadunkiem, a wyładunkiem. Ceny transportu małych łodzi żaglowych rozpoczynają się od 1,2 zł za kilometr. Za przewóz większych łodzi żaglowych wyda się 2,5-3 zł za kilometr. Na przykład, za przewóz łodzi żaglowej z naszej stolicy do Sibenika (Chorwacja) zapłacono 3000 złotych. Przy transporcie jachtu na odcinku Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 złotych.

Adres i termin nadania

Vlissingen, Nederland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wyszków, Polska

Termin elastyczny