(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-06-27 09:34

Jacht żaglowy

(Nr 1873397)
Jacht żaglowy

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2,98

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg:

4500.00

Dystans: 144.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Gdy potrzebujemy zdobyć najlepszą wycenę za przewóz jachtu, należy podać wielkość oraz ciężar łodzi. Takie parametry można uzyskać od producenta – warto jednak osobiście sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość żaglówki mierzy się zaczynając od krańca dziobu, aż do środka rufy, natomiast wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części jachtu, za to szerokość mierzy się w najszerszym miejscu łodzi. Rozeznanie się w wymiarach łodzi żaglowej pomoże przewoźnikom dobrać odpowiednią przyczepę i spełnić formalne zalecenia dyktowane przez przepisy drogowe.

    W sytuacji, gdy zestaw będzie większy niż 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL, co oznacza, że powinien on posiadać urządzenie viaBox, które komunikuje się z antenami rozmieszczonymi na bramownicach. Ciężar jachtu wraz z przewożącym go samochodem przypuszczalnie przekroczy 3,5 tony – dlatego informacja o aktualnym ciężarze żaglówki jest niezbędna dla przewoźnika. Łódź powinna być ważona w identycznym stanie, w którym będzie przewożona (przykładowo z wyposażeniem, z bagażem). Przed transportem łodzi żaglowej, wypadałoby wyciągnąć jak najwięcej rzeczy i pozostawić wyłącznie te, jakieniezbędne na łodzi. Wszystkie przedmioty, jakie pozostały na żaglówce powinny zostać ochronione i unieruchomione. Żagle żaglówki powinny zostać usunięte z masztu i zwinięte, urządzenia elektryczne odłączone, a kable i przewody osłonięte.


Koszt transportu jachtu
    Ceny przewozu żaglówki związaneprzede wszystkim od rozmiarów i wagi łodzi żaglowej, jak również od odcinka między załadunkiem, a rozładunkiem. Ceny przewozu małych żaglówek zaczynają się zwykle od 1,2 zł/km. Za przewóz dużych jachtów zapłaci się 2,5-3 zł za kilometr. Na przykład, za przewóz łodzi żaglowej z naszej stolicy do Sibenika (Chorwacja) zapłacono 3000 . Przy przewozie łodzi żaglowej na trasie Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 .

Adres i termin nadania

Ostróda, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Giżycko, Polska

Termin elastyczny