(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-09-08 13:22

Jacht żaglowy

(Nr 2016905)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

2500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1562.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 23:14

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Gdy potrzebujemy uzyskać najlepszą wycenę za transport jachtu, należy podać wielkość oraz wagę łodzi. Takie parametry można otrzymać od wytwórcy – warto jednak osobiście sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość żaglówki wymierza się zaczynając od końca dziobu, aż do środka rufy, za to wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części łodzi, za to szerokość liczy się w najszerszym miejscu łodzi żaglowej. Znajomość wymiarów łodzi żaglowej ułatwi firmom transportowym dopasować odpowiednią naczepę i spełnić obowiązujące wymogi nakładane przez przepisy drogowe.

    W sytuacji, kiedy zestaw będzie większy niż 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL, co oznacza, że zobowiązuje się on dysponować urządzeniem viaBox, które komunikuje się z antenami usytuowanymi na bramownicach. Ciężar jachtu wraz z transportującym go samochodem prawdopodobnie przewyższy wagę 3,5 tony – z tej przyczyny informacja o aktualnej wadze jachtu jest niezbędna dla przewoźnika. Żaglówka powinna być ważona w identycznym stanie, w którym będzie odbywał się jej transport (przykładowo z wyposażeniem, z bagażem). Przed transportem łodzi żaglowej, wypadałoby zabrać jak najwięcej rzeczy i pozostawić tylko te, jakie są niezbędne na łodzi. Wszelkie elementy, które zostały zostawione na łodzi żaglowej powinny być ochronione i przymocowane. Żagle jachtu powinny być usunięte z masztu i zabezpieczone, przyrządy elektroniczne wyłączone, a kable i przewody zabezpieczone.

Cena transportu łodzi żaglowej
    Koszty transportu łodzi żaglowej związane są na ogół od rozmiarów i ciężaru łodzi żaglowej, jak również od długości trasy między załadunkiem, a wyładunkiem. Koszty przewozu niewielkich jachtów zaczynają się zwykle od 1,2 zł za kilometr. Za transport większych łodzi żaglowych zapłaci się 2,5-3 zł za kilometr. Np., za przewóz jachtu z Warszawy do Sibenika (Chorwacja) zapłacono 3000 złotych. Za przewóz żaglówki na odcinku Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 złotych.

Adres i termin nadania

Portsmouth, Wielka Brytania

15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Człuchów, Polska

Termin elastyczny