(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-09-08 13:22

Jacht żaglowy

(Nr 2016905)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

2500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1562.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 23:14

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Żeby dostać najlepszą wycenę za przewóz żaglówki, należy podać wymiary i ciężar łodzi. Takie dane można dostać od producenta – warto jednak samodzielnie sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość jachtu wymierza się zaczynając od końca dziobu do środka rufy, zaś wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, a szerokość wymierza się w najszerszym miejscu łodzi żaglowej. Znajomość wymiarów jachtu pomoże przewoźnikom dobrać odpowiednią przyczepę i spełnić obowiązujące wymogi nakładane przepisami drogowymi.

    W sytuacji, kiedy całkowity ciężar przekroczy 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL, oznacza to, że zobowiązuje się on posiadać urządzenie viaBox, które komunikuje się z antenami usytuowanymi na bramownicach. Ciężar żaglówki wraz z transportującym go samochodem prawdopodobnie przekroczy 3,5 tony – z tej przyczyny informacja o aktualnym ciężarze łodzi żaglowej jest istotna dla firmy transportowej. Łódź żaglowa powinna być ważona w takim samym stanie, w jakim będzie przewożona (czyli np. z umeblowaniem, z ekwipunkiem). Nim rozpoczniemy transport łodzi żaglowej, wypadałoby zabrać wszystkie niepotrzebne rzeczy i pozostawić tylko te, jakiekonieczne na łajbie. Wszelkie przedmioty, jakie pozostały na żaglówce powinny być osłonięte i przymocowane. Żagle łodzi żaglowej powinny zostać usunięte z masztu i zabezpieczone, przyrządy elektroniczne wyłączone, a kable i przewody zabezpieczone.


Cena przewozu łodzi żaglowej
    Ceny przewozu żaglówki uzależnioneprzede wszystkim od wielkości i wagi żaglówki, a także od długości trasy między załadunkiem, a rozładunkiem. Ceny przewozu niewielkich jachtów zaczynają się od 1,2 zł za kilometr. Za transport większych jachtów wyda się 2,5-3 zł za kilometr. Przykładowo, za przewóz żaglówki z naszej stolicy do Sibenika (Chorwacja) zapłacono 3000 . Przy transporcie łodzi żaglowej na odcinku z Kilonii (Niemcy) do Kórnika (Polska) 2690 złotych.

Adres i termin nadania

Portsmouth, Reino Unido

15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Człuchów, Polska

Termin elastyczny