(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-06-27 13:43

Jacht żaglowy - Venus

(Nr 1874276)
Jacht żaglowy - Venus

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 192.00 km

Informacje dodatkowe:

Łódź ma być zwodowana w Giżycku na jeziorze Niegocin lub w Kozinie 8 km od Giżycka w Jacht Klubie Polskim Bielsko.

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 14:08

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-05, 14:05

Opis oferty:

profesjonalna przyczepa podłodziowa. Jacht możemy zwodowac bez problemu jak również podebrac z wody na slipie.

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Żeby zdobyć dokładną wycenę za transport żaglówki, trzeba podać wymiary i ciężar łodzi. Takie dane można uzyskać od wytwórcy – warto jednak osobiście sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość jachtu mierzy się zaczynając od końca dziobu, aż do środkowej części rufy, natomiast wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, a szerokość wymierza się w najszerszym miejscu łodzi. Rozeznanie się w wymiarach żaglówki ułatwi przewoźnikom dopasować właściwą przyczepę i spełnić formalne zalecenia dyktowane przepisami drogowymi.

    W sytuacji, gdy zestaw będzie większy niż 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL, co oznacza, że powinien on posiadać urządzenie viaBox, którego zadaniem jest łączenie się z antenami rozmieszczonymi na bramownicach. Ciężar żaglówki wraz z transportującym go samochodem przypuszczalnie przekroczy 3,5 tony – dlatego informacja o aktualnym ciężarze łodzi żaglowej jest istotna dla przewoźnika. Łódź powinna być ważona w identycznym stanie, w którym jest przewożona (czyli np. z wyposażeniem, z ekwipunkiem). Nim rozpoczniemy transport łodzi żaglowej, należy wyciągnąć jak najwięcej rzeczy i zostawić tylko te, jakiekonieczne na łodzi. Wszelkie rzeczy, które zostały zostawione na łodzi żaglowej powinny być zabezpieczone i przymocowane. Żagle żaglówki powinny być zdjęte i zwinięte, przyrządy elektryczne odłączone, a kable i przewody osłonięte.


Koszt przewozu żaglówki
    Ceny transportu łodzi żaglowej związanena ogół od wielkości i ciężaru jachtu, a także od odcinka między załadunkiem, a rozładunkiem. Ceny przewozu niedużych żaglówek zaczynają się zwykle od 1,2 zł/km. Za transport dużych jachtów wyda się 2,5-3 zł/km. Np., za przewóz jachtu z naszej stolicy do Sibenika (Chorwacja) uiszczono kwotę 3000 . Za przewóz łodzi żaglowej na trasie Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 .

Adres i termin nadania

Elbląg, Polska

Od 7 lip 2017 do 8 lip 2017

Adres i termin dostawy

Giżycko, Polska

8 lip 2017