(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-06-27 13:43

Jacht żaglowy - Venus

(Nr 1874276)
Jacht żaglowy - Venus

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 192.00 km

Informacje dodatkowe:

Łódź ma być zwodowana w Giżycku na jeziorze Niegocin lub w Kozinie 8 km od Giżycka w Jacht Klubie Polskim Bielsko.

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 387542
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 14:08

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-05, 14:05

Opis oferty:

profesjonalna przyczepa podłodziowa. Jacht możemy zwodowac bez problemu jak również podebrac z wody na slipie.

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Aby otrzymać dokładną wycenę za przewóz żaglówki, należy podać wielkość oraz wagę łodzi. Takie dane można dostać od producenta – warto jednak osobiście sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość żaglówki mierzy się od krańca dziobu, aż do środka rufy, zaś wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części łodzi, za to szerokość wymierza się w najszerszym miejscu jachtu. Zorientowanie się w wymiarach łodzi żaglowej pomoże przewoźnikom dopasować właściwą przyczepę oraz spełnić obowiązujące wymogi dyktowane przepisami drogowymi.

    W sytuacji, jeżeli całkowity ciężar przekroczy 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL, oznacza to, że powinien on dysponować urządzeniem viaBox, które komunikuje się z antenami ulokowanymi na bramownicach. Ciężar łodzi żaglowej wraz z transportującym go samochodem przypuszczalnie przewyższy wagę 3,5 tony – z tej przyczyny informacja o dokładnej wadze żaglówki jest niezbędna dla przewoźnika. Żaglówka powinna być ważona w identycznym stanie, w którym jest przewożona (przykładowo z wyposażeniem, z bagażem). Przed transportem żaglówki, wypadałoby zabrać wszystkie niepotrzebne rzeczy i pozostawić tylko te, jakie są niezbędne na pokładzie. Wszelkie elementy, jakie pozostały na łodzi żaglowej powinny zostać zabezpieczone i przymocowane. Żagle jachtu powinny być usunięte z masztu i zwinięte, urządzenia elektryczne odłączone, a kable i przewody osłonięte.

Koszt transportu żaglówki
    Koszty przewozu łodzi żaglowej zależne są zazwyczaj od rozmiarów i wagi żaglówki, a także od długości trasy pomiędzy załadunkiem, a wyładunkiem. Koszty transportu małych jachtów zaczynają się od 1,2 zł/km. Za transport większych jachtów wyda się 2,5-3 zł/km. Przykładowo, za przewóz łodzi żaglowej z Warszawy do Sibenika (Chorwacja) uiszczono kwotę 3000 zł. Za przewóz jachtu na trasie Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 zł.

Adres i termin nadania

Elbląg, Polska

Od 7 lip 2017 do 8 lip 2017

Adres i termin dostawy

Giżycko, Polska

8 lip 2017