(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Jacuzzi (Nr 6072652)

Długość [m]:

2.2

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

1.0

Waga w kg (łączna):

350

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1080.00 km

Adres i termin nadania

Szwecja, Jönköpings Län, Jönköping

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Bogurzyn

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje tylko łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, posągów. Są to najczęściej wielkie rzeczy i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić zasadniczo każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zamknięty w skrzyniach, z tego powodu trzeba go właściwie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych elementów umieszczonych w samochodzie, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie damy radę samodzielnie go przewieźć, wówczas warto skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki przewoźników. Kiedy chcemy zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę elementów jaką planujemy przewieźć. Czym szczegółowiej przedstawimy taką przesyłkę tym przewoźnicy precyzyjniej podadzą koszt transportu. Cena transportu sprzętu ogrodowego przede wszystkim zależy od odcinka do przejechania i gabarytów paczki. Na ogół po wystawieniu przesyłki w serwisie, wystarczy zaczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest wstrzymać się chodź jeden dzień, aby uzbierać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wówczas zostaje tylko wyłonić zlecenie najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.