(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Jacuzzi 2 szt (Nr 6747965)

Jacuzzi 2 szt

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1745.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Grantham

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Marklowice

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży do ogrodu. Myśląc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, rzeźb. Są to z reguły spore urządzenia jak i są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować tak naprawdę każdym rodzajem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy najczęściej nie jest zamknięty w skrzyniach, dlatego trzeba go dobrze ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie uszkodził pozostałych elementów transportowanych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie sami go przetransportować, wtedy warto udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Kiedy chcemy zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę przedmiotów którą planujemy przewieźć. Im precyzyjniej opiszemy taką paczkę tym firmy transportowe precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego przeważnie zależy od trasy oraz gabarytów przesyłki. Często po zgłoszeniu zlecenia w portalu, wystarczy poczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest poczekać chodź dzień, aby uzbierać wszystkie wyceny od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wytypować ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.