(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-27 13:39

Jaguar classic car

(Nr 1458362)
Jaguar classic car

Marka i model:

Jaguar xk150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1366.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 14:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 €

Wiadomości:

1500 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 13:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-08

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Italy, Milan

Od 28 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

United Kingdom, Sg4 7nr

Termin elastyczny