(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 19:18

Jaguar S-Type

(Nr 3007836)
Jaguar S-Type

Marka i model:

Jaguar S-Type

Waga w kg (łączna):

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2178.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

1399 €

ID firmy: 703563

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 15:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-25 do 2018-08-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1399 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta pojawia się najczęściej, gdy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, iż rzeczywista waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bridge Street, London, SW1A 2PW, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lisbon, Portugalia

Termin elastyczny