(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 20:43

Jaguar x type estate

(Nr 1920533)
Jaguar x type estate

Marka i model:

Jaguar x type estate

Waga w kg (łączna):

1525.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1544.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 €

ID firmy: 542151
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 21:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-05

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-07-25, 21:38

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się często, gdy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Royston, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wiedeń, Austria

Termin elastyczny