(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 20:43

Jaguar x type estate

(Nr 1920533)
Jaguar x type estate

Marka i model:

Jaguar x type estate

Waga w kg:

1525.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1544.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 21:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-05

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-07-25, 21:38

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Royston, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wiedeń, Austria

Termin elastyczny