(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 15:11

Jaguar xf

(Nr 1821284)
Jaguar xf

Marka i model:

Jaguar xf

Waga w kg:

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

1650

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1896.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 08:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-01 do 2017-06-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości: (2)

TransJarek
01-06-2017, 08:45
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + laweta ,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : uszkodzeń od wózków widłowych oraz plandek. zapraszam.Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 350000 Eur
TransJarek
05-06-2017, 12:03
witam. za dwa tysiace możemy to zrobić proszę o info czy aktualne.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba nie zapominać także, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Elbląg, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cardiff, Wielka Brytania

Termin elastyczny