(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 15:11

Jaguar xf

(Nr 1821284)
Jaguar xf

Marka i model:

Jaguar xf

Waga w kg:

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

1650

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1896.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

ID firmy: 64438
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 08:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-01 do 2017-06-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości: (2)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
01-06-2017, 08:45
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + laweta ,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : uszkodzeń od wózków widłowych oraz plandek. zapraszam.Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 350000 Eur
Jaroslaw G. (Przewoźnik)
05-06-2017, 12:03
witam. za dwa tysiace możemy to zrobić proszę o info czy aktualne.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się często, gdy zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Należy pamiętać także, iż właściwa masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Elbląg, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cardiff, Wielka Brytania

Termin elastyczny