Jaguar XF (Nr 7668275)

Jaguar XF
Waga
Sztuk
Jaguar XF X250 (2007 - 2011) Sedan 4-Drzwiowy
Długość
496 cm
Szerokość
187 cm
Wysokość
146 cm
ok.
1755 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1755 kg
Dystans
1634 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 19 lip 2021 do 23 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 1 sie 2021 do 31 sie 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport samochodu

Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Należy nie zapominać również, iż rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.