(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-25 14:43

Janet

(Nr 1451792)
Janet

Waga w kg:

180.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

Airport

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

Ground

Dystans: 36.00 km

Informacje dodatkowe:

Collect luggage from dublin airport and deliver to blessington

Oferty od Przewoźników (0)

250 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 10:09

Załadunek możliwy w terminach:

2017-01-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-10, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka kartonów, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Ireland, Dublin

11 sty 2017

Adres i termin dostawy

Ireland, Blessington

11 sty 2017