(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-22 16:11

Jawa 350

(Nr 2172360)
Jawa 350

Marka i model:

Jawa 350 TS

Waga w kg (łączna):

150.00

Dystans: 382.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 29013
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2017, 21:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-28 do 2017-11-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-29, 21:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle wartościowe towary, które wydają się względnie trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - jednakże jedynie pozornie. Poprawnie przymocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe będą cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą zaledwie dwie, gdyż dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny