(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Jeden e-bike i dwa dzieciece rowery + torba podrozna (Nr 8022090)

Waga
Sztuk
Jeden e-bike i dwa dzieciece rowery + torba podrozna
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
1022 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Lubiatowo

Od 10 wrz 2021 do 16 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Karben

Od 12 wrz 2021 do 26 wrz 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania czy też kupić właściwy karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach lub zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów osłaniających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.