(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Jeden pokój (Nr 5681574)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1536.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Buckinghamshire, Holmer Green

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na parę pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego dobytku.