(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-22 19:53

jeden rower górski

(Nr 2406256)
jeden rower górski

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 352.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower do przewozu bez rozkręcania i bez opakowania- rodzaj i sposób opakowania chcę pozostawić w gestii przewoźnika za dodatkową opłatą. Proszę o podanie ceny za przewóz wraz z opakowaniem.

Oferty od Przewoźników (0)

270 zł

ID firmy: 607040
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-02-2018, 13:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-03 do 2018-04-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-04-08, 13:51

Opis oferty:

Ubezpieczenie ładunku

Cena (zawiera VAT): 270 zł

Wiadomości:

450 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 13:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Sylwia J. :)

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła czy też kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu warto osadzić w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle warto osłonić gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców chroniących paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Suwałki, Polska

Od 2 kwi 2018 do 4 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 80-273, Polska

Od 4 kwi 2018 do 5 kwi 2018