(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Jeden van (Nr 4741260)

Jeden van

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1595.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Surrey, Camberley

Od 8 sie 2019 do 9 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Rybnik

Od 10 sie 2019 do 11 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pakunków, żeby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego mienia.