(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-04 13:45

Jedna paczka

(Nr 2007227)
Jedna paczka

Długość [m]:

1,6

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 252.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówkiszczególnie ważne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Ludwigshafen am Rhein, Alemania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Düren, Niemcy

Termin elastyczny