(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 01:36

Jedna paczka (Nr 2403220)

Jedna paczka

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1096.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Untermeitingen, 86836, Niemcy

24 lut 2018

Adres i termin dostawy

Legionowo, Polska

25 lut 2018