(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-31 14:01

jedna tuba 3kg długość 150cm na 10cm

(Nr 1821095)
jedna tuba 3kg  długość 150cm na 10cm

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

10

Waga w kg:

3.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2002.00 km

Informacje dodatkowe:

potrzebne jest zapłacenie gotówką 150-60 funtów przy odbiorze tuby, po odebraniu tuby w polsce płacę do ręki w PLN lub Funtach

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, należy wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Bradford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny