(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-01 23:03

jedno pokojowe mieszkanie (Nr 3585121)

Waga w kg (łączna):

120.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1761.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Milton Keynes, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny