(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-04 21:07

jednoosobowy fotel rozkładany

(Nr 1827116)

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

89

Wysokość [m]:

90

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 241.00 km

Informacje dodatkowe:

Wysyłka za ok 3 tygodnie

Oferty od Przewoźników (0)

140 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 11:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-07-21

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla przesyłki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 100x100x100cm. Pełne ubezpieczenie towaru, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 140 zł

Wiadomości:

250 zł

ID firmy: 4346
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 11:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witamy. Jeżeli będziemy mogli pomóc w transporcie to jesteśmy do dyspozycji. Przewóz dużym busem o wym. przestrzeni ładunkowej 3,7x1,8x2,1m i objętości 13,9 m sześciennych. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż uchybienia na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo mokrą ściereczką. Następnie należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, albowiem elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak np. łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do transportu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Wągrowiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny