(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 00:24

jeep

(Nr 2008871)
jeep

Marka i model:

jeep grand cherokee

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3104.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 14:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-09-29

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości: (1)

jerzyjanis
08-09-2017, 20:54
Dziekuje za oferte, termin przewozu ulegnie zmianie, podam w odpowiednim czasie informacje. jj
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się często, jeśli zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy nie zapominać również, rzeczywista masa naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

A Coruña, España

Termin elastyczny