(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 00:24

jeep

(Nr 2008871)
jeep

Marka i model:

jeep grand cherokee

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3104.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 551268
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 14:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-09-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości: (1)

jerzy j. (Zleceniodawca)
08-09-2017, 20:54
Dziekuje za oferte, termin przewozu ulegnie zmianie, podam w odpowiednim czasie informacje. jj
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

A Coruna, Hiszpania

Termin elastyczny