(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 21:48

jeep cherokee xj

(Nr 2115030)

Marka i model:

jeep cheokee 4,3m Lenght x 1,8m Width x1,9m Height

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

I am going to go for 1year trip around south america. I want to be independent in transport. After checked prices of 2nd hand cars is SA (Columbia) it seems to be resonable ship my car I already have in Europe (4x4 Jeep Cherokee). I want to now costs, time, security and all procedure of this kind of operation so appretiate all info. thanks a lot!!! PS / I dont know exact date yet, depends on my deals with job ;) but Iwant to be prepare and know everything in advance to dont lost time when i will be ready to go!

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, gdy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Paryż, 75008, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Milwaukee, 53214, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny