Jeep Renegade (Nr 6497498)

Jeep Renegade
Waga Sztuk:
Jeep Renegade 1 Gen. (2015 - 2020) Crossover 5-Puertas
Długość
423 cm
Szerokość
180 cm
Wysokość
166 cm
ok. 1650 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 1650 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Peru, Lima, Lima

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Algeciras

28 sty 2021


Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się najczęściej, jak nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu wozu

Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.