Jeep Renegade (Nr 6503659)

Jeep Renegade
Waga Sztuk:
Jeep Renegade 1 Gen. (2015 - 2020) Crossover 5-Puertas
Długość
423 cm
Szerokość
180 cm
Wysokość
166 cm
ok. 1650 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 1650 kg
Dystans: 3455 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Od 26 paź 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Région De Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Bruksela

Od 1 lis 2020 do 8 lis 2020


Transport samochodu

Zlecenie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby transportu auta

Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.