(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-01 10:59

Jest to podełko wraz z damskimi butamj

(Nr 2341164)
Jest to podełko wraz z damskimi butamj

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.25

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

0.50

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1980.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Windham Road, Manchester, BH1 4RE, Wielka Brytania

Termin elastyczny