Jetski (Nr 7647063)

Jetski
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Jetski
400 x 150 x 150 cm
300 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
300 kg
Dystans
1522 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Hessisch Oldendorf

Od 2 sie 2021 do 4 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Sant Pere Pescador

Od 6 sie 2021 do 9 sie 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łodzie” znajduje się szerokie pasmo różnego rodzaju łajb żeglujących. Zaczynając od niepokaźnych, jak: kajaki, małe łódki, czy też większych jak: jachty. Przy transporcie żaglówek, w szczególności tych mających większe gabaryty, decydującą sprawą jest ich waga. Firma transportowa, która zdecyduje się na taki przewóz łódki, musi wiedzieć czy transport przewyższy 3,5 tony. W przypadku przekroczenia 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL i kierowca musi mieć w pojeździe przyrząd typu: viaBox.

W trakcie przewozu łajby - niezależnie od jej gatunku - wskazane jest usunąć jak największą ilość elementów nieprzymocowanych, a te których nie można usunąć przymocować tak, aby się nie ruszały. Warto posiadać świadomość, że elementy poruszające się mogą uszkodzić łódź w większym lub mniejszym stopniu.

Koszt transportu łodzi czy też żaglówki zwykle zależy od ciężaru, wielkości i trasy. Kiedy samodzielnie nie jesteśmy w stanie przetransportować łajbę, polecamy użycie giełdy przewozowej Clicktrans. Można w kategorii: „Łodzie” wystawić za darmo ogłoszenie, a w bardzo krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują wypisany transport oraz wysuną swoje wyceny. W ten sposób na jednej platformie posiada się wgląd do dużej liczby ofert rozmaitych firm transportowych. Czym szczegółowiej jest opisany transport, tym prawdziwsza będzie wycena takiego przewozu.

Np., koszt dla kajaka znajduje się w widełkach od 0,3 do 0,5 zł/km. Cena łodzi motorowej śr. gabarytu, najczęściej rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a cena większego jachtu - to najczęściej widełki od 2,5 do 3 zł/km.