John deere lt166 (Nr 6550536)

John deere lt166
Waga Sztuk:
John deere lt166
Długość
200 cm
60 kg
1
Łączna waga: 60 kg
Dystans: 1530 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Southampton

Od 20 wrz 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

Termin elastyczny


Transport motocykli lub skuterów

Motory i skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wyglądają na na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednakże jedynie pozornie. Bezbłędnie zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma drogę bez ani jednej rysy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe są 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie 2, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Istnieją także platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

            Można zawsze dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

            Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.