(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-01-02 11:01

Jukebox

(Nr 2250513)
Jukebox

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to na przykład telewizory oraz adaptery, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz najróżniejsze sprzęty elektroniczne, które głównie stosuje się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

    Odporność kartonu trzeba dobrać do gabarytów i ciężaru urządzenia. Najlepiej użyć oryginalne pudełko sprzętu, które chcemy przetransportować. W przypadku, kiedy już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, przypilnujmy, żeby zminimalizować wolną lukę oraz ustrzec się przed przemieszczaniem urządzenia w kartonie nieoryginalnym. Wolną przestrzeń można wypełnić gazetami, folią stretch albo gąbką. Przed zapakowaniem sprzętu RTV wypadałoby zawinąć go folią stretch, aby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku niewielkich części, urządzenia izoluje się wykorzystując styropian. Przy zastosowaniu urządzeń RTV o niemałych gabarytach, należy przede wszystkim oddzielić albo wyciągnąć mniejsze fragmenty, jak np. ładowarkę czy przewody. Pokaźne urządzenia kładzie się na paletach, a w dalszej kolejności owija folią bąbelkową w taki sposób, aby nie poruszały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt przewozu urządzenia elektronicznego

    Koszt przewozu urządzenia RTV uzależniony jest głównie od trasy paczki oraz jej wymiarów – szerokości, wysokości i wagi urządzenia. Kluczową sprawą jest również to, czy mamy oryginalne pudełko urządzenia elektronicznego, czy też nie. Gdy sprzęt potrzebuje odpowiedniego kartonu i ochrony ze strony przewoźnika, wówczas wpłynie to również na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Delbrück, 33129, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Plattling, 94447, Niemcy

Termin elastyczny