(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-04-27 07:47

Junak

(Nr 2636588)
Junak

Marka i model:

Junak

Waga w kg (łączna):

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 457.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 816316
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-05-2018, 23:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-07 do 2018-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 1207
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-04-2018, 09:58

Załadunek możliwy w terminach:

2018-04-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 67830
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-04-2018, 21:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-07 do 2018-05-11

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16 (pon-pt). Kierowca/spedytor zadzwoni przed przyjazdem - wymagana jest pewna elastyczność. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) ramie, do której jednoślad jest mocowany pasami (kierowca przyjeżdża przygotowany, z paletą i pasami). 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - tak, jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. Faktura 23%. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. 7. Standardowy czas transportu to 2 dni robocze. 8. Po akceptacji oferty wszystkie niezbędne informacje oraz f-rę wysyłam @. 9. Przy załadunku i rozładunku ciężkich pojazdów przyda się niewielka pomoc.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wydają się względnie ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - niemniej jednak jedynie na pozór. Prawidłowo przymocowany jednoślad w 100% przetrwa trasę bez jednej rysy.

            Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na naczepie, niezbędne będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem 2, ponieważ mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu oraz między przewożonymi przedmiotami.

Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie blokują całego miejsca w aucie.

            Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest ryzykowne i grozi zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

            Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 zł za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Od 27 kwi 2018 do 29 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Chojnice, 84-208, Polska

Termin elastyczny