(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-09 11:51

Junak 121

(Nr 2018222)
Junak 121

Marka i model:

Junak 121

Waga w kg:

120.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 604.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 12:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-25 do 2017-09-29

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16. Wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. Kierowca zadzwoni. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. Cena z vat 23%.. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. Próbujemy max. 3 razy. 7. Standardowy czas transportu to do 2 dni robocze. opóźnienia zdarzają się rzadko :) 8. Po wyborze oferty, pocztą @ podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. Przy załadunku i rozładunku ciężkich pojazdów potrzebna jest pomoc.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 08:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-28

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Motocykle , skutery i motorowery przewozimy usługami firmy zajmującej się transportem międzynarodowym przesyłek. Transport odbywa się na specjalistycznych paletach metalowych do przewozu motocykli na których transportowane są w Polsce nowe motocykle marek : BMW , YAMAHA , SUZUKI. Ubezpieczenie przewożonego transportu na kwotę : 1.000.000 zł Samochody z windą , pomoc w rozładunku i załadunku. Jeśli zlecenie zdąży być zlecone do godziny 14:00 (ustalenie zapłaty, podanie kompletnych danych) to załadunek nastąpi następnego dnia roboczego. Kurierzy pracują w godzinach 8- 17 (od poniedziałku do piątku) i w takich godzinach możliwy jest transport, kierowca kontaktuje się godzinę przed przyjazdem.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wydają się stosunkowo ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - jednak tylko złudnie. Dobrze zamocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku transportu na naczepie, konieczne 4 pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie 2, bowiem dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Istotne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niepewne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może zabrać pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Kietrz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

11-200 Bartoszyce, Polska

Od 12 wrz 2017 do 13 wrz 2017