(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-03 22:37

Junak M11 Cafe

(Nr 2005907)
Junak M11 Cafe

Marka i model:

Junak M11 Cafe

Waga w kg:

160.00

Dystans: 2781.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 20:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-11

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-30, 19:28

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na ogólnie ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - jednak tylko na pozór. Należycie umocowany pojazd na pewno przetrwa przewóz bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne 4 pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem dwie, ponieważ dysponują one szyny powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Kluczowe jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i często nie blokują większość miejsca w aucie.

     Warto zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 za km. Można często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Rudnik nad Sanem, Polska

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Killarney, Irlandia

9 wrz 2017