(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-03 22:37

Junak M11 Cafe

(Nr 2005907)
Junak M11 Cafe

Marka i model:

Junak M11 Cafe

Waga w kg (łączna):

160.00

Dystans: 2781.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

ID firmy: 22224
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 20:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-11

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-30, 19:28

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wyglądają na dosyć nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - aczkolwiek tylko pozornie. Należycie przymocowany motocykl na pewno przetrwa transport bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na naczepie, konieczne będą cztery liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są wyłącznie 2, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest niepewne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu maszyny stale. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przewieźć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Rudnik nad Sanem, Polska

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Killarney, Irlandia

9 wrz 2017