(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kabeltrommelanhänger 2 Stück (Nr 5828658)

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1500

Dystans: 633.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Saksonia-Anhalt, Salzwedel

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Maisach

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny przewozu przyczepy, główne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również termin realizacji przewozu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma również to, czy przyczepa jest sprawna (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych przyczep znajdują się naczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Na przykład, za transport przyczepki do przewozu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował w przybliżeniu 640 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie niemal 463 zł w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował niecałe 450 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 326 PLN w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł niecałe 300 złotych.

Czynnikami, mającymi wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość trasy, gabaryty, waga i uszkodzenia przyczepy. W przypadku jeżeli firmy transportowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest niższa.