(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-10-26 19:57

Kabina ciągnika c 360

(Nr 1305711)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 238.70 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi prawidłowo zabezpieczyć maszynę, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadrapań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest związana głównie od gabarytu jak i ciężaru przedmiotu oraz od odległości od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Głównie przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga należytych zaświadczeń jak i specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Moszczenica, 97-310

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Dębica, 39-200

Termin elastyczny