(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kabina do Man TGA niska (Nr 4915214)

Kabina do Man TGA niska

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.0

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4444.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Siedlce

Od 17 sie 2019 do 8 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Uzbekistan, Bukhara Province, Buchara

Od 17 sie 2019 do 8 wrz 2019


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania mały towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania całej przestrzeni, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka i furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać ładunek. Istotna bywa także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być także czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.