(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-06-05 16:35

kabina lakiernicza

(Nr 1829078)
kabina lakiernicza

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 204.00 km

Informacje dodatkowe:

Kabina lakiernicza rozłożona, najdłuższy element ok. 4,5 m. Elementy luzem. Całość spokojnie wejdzie na solówkę.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien porządnie osłonić sprzęt, aby ustrzec się zniszczeń, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wielkości i ciężaru urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Na co dzień transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych uprawień oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu za 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie niecałe 0,23 zł/km. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Kleśniska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łowicz, Polska

Termin elastyczny