(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 11:04

Kabina prysznicowa

(Nr 2637412)
Kabina prysznicowa

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2.15

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1256.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Bytów, Polska

Od 27 kwi 2018 do 28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Moorslede, 8890, Belgia

Termin elastyczny